31 grudnia 2010

Życzenia Noworoczne i pierwsze koty za płoty:)


Dzisiejszy post miał wyglądać zupełnie inaczej, piszę go od października:)
Wiem, wiem dużo czasu mi to zajęło… ale niestety w tamtym czasie dla mnie doba miała za mało godzin i nie dałabym rady pisać bloga nie zaniedbując innych obowiązków.

Czas mnie goni… muszę się wyrobić w starym roku, co by chociaż częściowo moje postanowienie się ziściło!Szczęśliwego Nowego Roku 2011!!!
Aby każdy dzień był spełnieniem Waszych marzeń
a każda chwila radością.

6 komentarzy:

 1. Agnieszko dziekuję za życzenia, Tobie i Twojej Rodzince życzę wszystkiego dobrego.
  Fajnie,że Piszesz Bloga, pozdrówka Gośka

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęśliwego Nowego Roku!
  Życzę Ci wielu inspiracji i wytrwałości w prowadzeniu bloga!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ania i Gosia, bardzo Wam dziękuję za ciepłe słowa i cieszę się, że trzymacie za mnie kciuki:) Oczywiście dzwoniącym i piszącym maile też dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla Ciebie,moja Agnieszko,i dla Twoich bliskich!!!Nie mogłam się już doczekać Twojego bloga ...i jestem pod wrażeniem tego co zobaczyłam :-))) Czekam teraz na Twoje prace....

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla Ciebie też Wszystkiego co najlepsze moja Aneczko:) Ty też powinnaś założyć bloga, masz tyle pięknych prac, że aż szkoda żeby ludzkie oczęta tego nie widziały:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana Agnieszko, wpadłam do Ciebie, aby ślicznie podziękować za życzenia Wielkanocne i wsiąkłam zupełnie w Twój blog... przeczytałam wszystko od końca dotąd :)
  Cudne prace tworzysz! Bombki decu mnie oczarowały i domek z dziećmi u drzwi a już filcowane bombki i jaja zapierają dech.
  Posyłam Ci moc ciepłych myśli i cieszę się, że TU trafiłam

  OdpowiedzUsuń